aluminyum

ALÜMİNYUM PROFİL ÜRETİMİ

İnşaat sektöründe ince işlerde çok sık kullanılan ürünlerden bir tanesi de alüminyum profillerdir. Alüminyum Profiller birçok parçanın birleşmesi ile oluşmaktadır. Standart profillerin kullanım alanı yaygındır.

Endüstrinin pek çok kolunda, milyonlarca ürünün yapımında kullanılan Alüminyum profil, hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri sebebiyle taşımacılık ve inşaat sektöründe kendine geniş bir yer edinmiştir. Bunun yanında dekorasyon ve pencere sistemlerinde yoğunlukla kullanılırlar. Örneğin, günümüzde sıklıkla talep edilen cam balkon sistemlerinin iskelet bölümü, alüminyum profillerden oluşur.

Diston Alüminyum olarak, her ihtiyaca yanıt veren özellik ile ebatlarda alüminyum profiller üretiyoruz. Üretim, nakliye ve montaj sürecinde ise müşterilerimizin aradığı çözümleri en etkili ve hızlı şekilde sunarak, kaliteli hizmet anlayışımızı tüm süreçte hissettiriyoruz.

SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Güneş enerjisi, gezegenimizin sahip olduğu en dost ve en yenilenebilir enerjidir. Diston Alüminyum olarak, bu eşsiz enerjiyi, en çağdaş ve teknolojik donanımlarla en etkili şekilde kullanmaya yarayan solar enerji sistemleri geliştiriyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerin montaj ve uygulamalarını, yerinde ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Diston Alüminyum olarak hizmet verdiğimiz her alanda olduğu gibi, solar enerji sistemleri alanında da müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her proje ve yatırımda; verimli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışımızla onların yanında oluyoruz.
gunes-enerjisi
diston

YENİ NESİL KOMPAKT VE KÜVETLER

Duş teknesi ve küvetler yaşam alanlarımızın en önemli kısımlarından birini oluşturan banyolarımızın, en önemli kısımlarındandır. Hijyenik, dekoratif ve kullanımda kolaylık sağlayan duş tekneleri ve küvetler, mekanlarımızın vazgeçilmezlerindendir. Diston Alüminyum tam da bu amaca hizmet eden akrilik döküm küvetler ve duş tekneleri üreterek, satış ve pazarlamalarını yürütmektedir. Firmamız farklı ölçü ve geniş modelleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

YENİ NESİL MODÜLER BANYO DOLAP VE KÜVETLER

Banyolar hijyenin ve konforun en fazla hissedilmek istendiği mekanlardır. Diston Alüminyum olarak kaliteli, fonksiyonel ve ekonomik banyo dolapları üreterek her zaman ideali yakalamayı hedeflemektedir. Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımız ve geniş modellerimiz ile banyonuz ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonelliğe kavuşacak.
diston-2